Kişisel internet sayfama hoş geldiniz. 2013 yılında Gaziosmanpaşa Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık bölümünden mezun olarak başladığım bu yolda 2017 yılında Mehmet Akif ERSOY Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık Master programını tamamlayıp uzmanlık sıfatını almış ve sonrasında Necmettin Erbakan Üniversitesinde Psikolojik Danışmanlık Doktora eğitimi ile devam etmekteyim.

İnsanların, yaşadığı problemler ve olumsuz deneyimlere bakış açısının önemli olduğuna inananıyorum. Hayatta başımıza gelen her şey, bizi kendimize bakmaya davet eder ve kendine bakma cesareti gösteren herkes bu yolculukta kendi kabuklarını kırıp yeni bakış açıları keşfedebilir. Çalışmalarımın temeline bu düşünceyi koyarak hizmet sunmaktayım.

Temel prensip olarak, psikoloji bilimi ve etik ilkeleri dikkate alarak bireylere, ailelere ve dolayısıyla toplum psikolojisine faydalı olabilmektir. Aynı zamanda meslektaşlarımızın bilimsel temellere dayanan ve farklılık yaratan eğitimlerle bilgi ve deneyim kazanmalarını sağlamak merkezimizin kuruluş amaçlarından biridir.

Kurumumuzda tanılama hizmeti, ilaç kesme ve devam etme kararı, ilaç değişikiliği gibi tıbbi alanlarda herhangi bir işlem yapılmamaktadır.

Eğer danışanlarımız bu konularda önce bize gelirlerse uzman bir doktor değerlendirmesi istenmektedir.

insanlar